Technique | | Lithograph |
| | Utställningsaffisch, Herbert Gentry, signerad, litografisk, 1983, 97X68 cm. (...) |
Technique | | Lithograph |
| | 3 Bengt Lindström, färglitografi, Signerad i trycket. 95X63 cm. |
Technique | | Lithograph |
| | 4 Anders Österlin, litografi, 75/100, 89X74 cm. |
Technique | | Oil |
| | 5 John Wipp, olja, 'Nyss och nu', 1979, 53X65. |
Technique | | Oil |
| | 15 Puig Marti Valls, olja, 1957, 80X64 cm. |