| | ANGELO Figures nues Naakte figuren Olie op doek. Huile sur toile Get. Sig. 46 (...) |
Technique | | Gouache, Paper |
| | DUMONT? Chemise Hemd Texile + Gouache / papier. Get. Sig. 73 x 53 cm |
| | FIERENS FILIP Composition Compositie Olie op doek. Huile sur toile Get. Sig / (...) |
Technique | | Oil |
| | FOLON R. Composition surréaliste Surrealistische compositie Olie op unalit. (...) |
Attribution | | Attributed |
Technique | | Plaster |
| | MINNE GEORGES 1866 1941 (Toegeschreven aan Attribu… Femme … l'urne Vrouw met (...) |