Technique | | Etching |
| | 19DE EEUWSE MEESTER - MAÎTRE DU 19ÈME SIÈCLE De toren van Babel. La tour de (...) |
Technique | | Lithograph |
| | A Fo Lie Slang. Serpent Litho.. . Get. Sig. 1988 |
Technique | | Lithograph |
| | ALECHINSKY PIERRE (1927 - ) Figuur en slang. Figure et serpent Get. Sig. 1987 |
Technique | | Etching |
| | ALECHINSKY PIERRE (1927 - ) 'Frontière naturelle'. Ets. Eau-forte. . Get. Sig. (...) |
Technique | | Doek |
| | ANDERLE JIRI (1936 - ) Boek/livre 'Apassionata humana' over/su Jiri Anderle. (...) |