Technique | | Canvas |
| | WILLIAM MALHERBE (1884-1951) Zelfportret. Doek op karton. Niet getekend. 45 x (...) |
Technique | | Canvas |
| | ONLEESBAAR / ILLISIBLE (H. Foto?) Compositie. Doek. Getekend en gedateerd linksonder '.... 94'. 72 x 94 ONLEESBAAR / ILLISIBLE (H. Foto?) Composition. Toile. Signée et datée en bas à gauche '...94'. 72 x 94 ONLEESBAAR / ILLISIBLE (H. Foto?) ILLEGIBLE (H. (...) |
Technique | | Painting |
| | WILLIAM MALHERBE (1884-1951) 'Design/for a panel' (Paris 1922) Board. Niet (...) |
Koppel met kat voor windmolen |
Technique | | Canvas |
| | JOEL KASS (°1937) Koppel met kat voor windmolen. Doek. Getekend op verso 'Joel (...) |
Technique | | Canvas |
| | WILLIAM MALHERBE (1884-1951) Mansportret. Doek. Niet getekend. Niet in kader. (...) |