Technique | | Oil, Panel |
| | Berchem Nicolaes - Pastorale 17. století sign. LD Berchem olej, dřevěná deska, (...) |
Technique | | Oil, Panel |
| | Kupka František - Jupiter v Olympii kolem 1909 sign. PD Kupka olej, tuš, (...) |
Technique | | Painting |
| | Špillar Karel - Zasněná dívka sign. PD K. Špillar kvaš, barevné křídy, karton (...) |
| | Bukovac Vlaho - Ženský akt 1897 sign. LD Vlaho Bukovac Zagreb 1897 olej, (...) |
Krojovaná dívka s košíkem ovoce |
Technique | | Pastel |
| | Mucha Alfons - Krojovaná dívka s košíkem ovoce sign. PD Mucha pastel, tuš, (...) |