Technique | | Oil |
| | Ullmann Josef - Lesní polom kolem 1900 sign. PD J. Ullmann olej, plátno 62 x (...) |
Technique | | Pastel |
| | Mucha Alfons - Portrét ženy 1927 sign. PD Mucha 27 kresba tužkou, pastel, (...) |
Technique | | Oil |
| | Engelmüller Ferdinand - Na mrtvém rameni Labe - Píseň rákosí Údaje o položce: (...) |
Technique | | Oil |
| | Trampota Jan - Motiv z Pěčína 1921 sign. LD 21. Jan Trampota olej, lepenka (...) |
Technique | | Oil |
| | Filla Emil - Zátiší s ovocem a dýmkou 1928 sign. PD Emil Filla 28. olej, (...) |