Technique | | Mixed media |
| | 1964 sign. PD p.f. 1964 Ehm originální fotografie 17,5 x 12,5 cm |
Technique | | Mixed media |
| | 1945 sign. na rubu autorským razítkem Foto M.Hák originální fotografie 17,3 x (...) |
Technique | | Mixed media |
| | 50. léta 20. s sign. na rubu autorským razítkem JosefSudek originální (...) |
Technique | | Mixed media |
| | 1920 sign. PD ON 920 olej, lepenka 30 x 38 cm |
Děvčátko ve žlutémkloboučku |
Technique | | Mixed media |
| | 1. pol. 40. le sign. PD F. Doubrava tempera, lepenka 60,5 x 50 cm |