Technique | | Etching |
| | De achterhoek Ets, 46/75 Gesigneerd: Dirk Baksteen 21 x 25 cm. |
De groenplaats te Antwerpen |
Technique | | Engraving |
| | De groenplaats te Antwerpen Ingekleurde gravure door W.H. Barlett naar J. (...) |
Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot |
Technique | | Watercolour |
| | Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot, Aquarel, gesigneerd: (...) |
Technique | | Etching |
| | De messenslijper, Ingekleurde ets van Henderyckx Leopold, gedateerd:1927. 18 x (...) |
Technique | | Etching |
| | Le Pommier de Saint-Remy, ets, artiestenproef gesigneerd Soulas en gedateerd (...) |