Technique | | Lithograph |
| | Category: Graphic Arts Description:Monnik, Lithografie, 93/250 Uitgegeven door (...) |
Technique | | Lithograph |
| | Ref: 0033 - Order Ref2 : 2009/160001 Category: Graphic Arts Description:De Elfenkoning Kleurenlitho, 64 x 49 cm |
Technique | | Pencil Lead |
| | Ref: 0034 - Order Ref2 : 2009/35002 Category: Graphic Arts Description:Hoeve, Ets |
Technique | | Engraving |
| | Ref: 0036 - Order Ref2 : 2009/11004 Category: Graphic Arts Description:Marine Handingekleurde gravure naar Breugel |
Steendruk door Paule Gregoor |
Technique | | Painting |
| | Ref: 0040 - Order Ref2 : 2009/43009 Category: Graphic Arts Description:Ode aan de mijnwerker, Steendruk door Paule Gregoor |