Zdenek Mlcoch

(1921 -  1995 )
MLCOCH Zdenek Žena Ve Městě

Vltav
Jun 19, 2014
Find artworks, auction results, sale prices and pictures of Zdenek Mlcoch at auctions worldwide.

Some works of Zdenek Mlcoch

Extracted between 2 works in the catalog of Arcadja
Zdenek Mlcoch - Žena Ve Městě

Zdenek Mlcoch - Žena Ve Městě

Original 1985

Lot number: 37
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)

Žena ve městě
olej, plátno, 1985, 120 x 76 cm, sign. PD Mlčoch 85, rám, provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Zdenek Mlcoch - Žena Ve Městě

Zdenek Mlcoch - Žena Ve Městě

Original 1985

Lot number: 37
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)

Žena ve městě