Novak M

Artworks
M Novak Velencei Részlet

Nagyhazi galeria /Dec 18, 2010
Not disclosed
240.50

Find artworks, auction results, sale prices and pictures of Novak M at auctions worldwide.

Variants on Artist's name :

Novák M

3

Some works of Novak M

Extracted between 3 works in the catalog of Arcadja
Novak M - Velence

Novak M - Velence

Lot number: 269
269 - Novák M. jelzéssel, 20. sz. első fele Velence olaj, vászon 60*80 cm j.j.l.: Novák M. keret nélkül Starting price: 20 000Ft € 80
Novak M - Velencei Részlet

Novak M - Velencei Részlet

Lot number: 270
270 - Novák M. jelzéssel, 20. sz. első fele Velencei részlet olaj, vászon 60*79 cm j.j.l.: Novák M. keret nélkül Starting price: 20 000Ft € 80
Novak M - Tengerparti Sétány

Novak M - Tengerparti Sétány

Lot number: 272
272 - Novák M. jelzéssel, 20. sz. Tengerparti sétány olaj, vászon 60,5*80,5 cm j.b.l.: Novák M. Starting price: 90 000Ft € 340
Arcadja LogoProducts
Subscriptions
Subscriptions

Who we are