Stanisław Młodożeniec

(1953 )
młodożeniec stanisław Kompozycja

Rempex
Jul 4, 2017
Find artworks, auction results, sale prices and pictures of Stanisław Młodożeniec at auctions worldwide.
48

Some works of Stanisław Młodożeniec

Extracted between 48 works in the catalog of Arcadja
Stanisław Młodożeniec - Kokaina

Original 1981

Lot number: 418
418.
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Kokaina, 1981

olej, płótno; 100,5 x 124 cm;
sygn. i dat. l. g.: S. MŁODOŻENIEC / 17 VII 1981 u dołu z lewej napis: Cocaine;
na odwrocie nalepka depozytowa: MASP/ dep.666/ MŁODOŻENIEC S

Praca eksponowana m.in. na wystawach:
1984 - Malarstwo, Armand Bartos Jr. studio, Nowy Jork
2002 - To było tak... Obrazy z kolekcji Barbary i Andrzeja Bonarskich, Muzeum Narodowe w Warszawie - Królikarnia, kurator Radosław Mleczko, Warszawa
Stanisław Młodożeniec - Szary Paysage

Original 2005

Lot number: 415
Stanisław Młodożeniec - Kompozycja

Original 2012

Lot number: 51