JIRáNEK Vladimír
1938 - 2012
Přání |
Technique | | Felt pen, Paper |
| | Vladimír Jiránek (1938-2012) Přání fix, papír, 19,3 x 27 cm, sign. PD Ji, (...) |
JIRáNEK Vladimír
1938 - 2012
Útěcha |
| | Vladimír Jiránek (1938-2012) Útěcha fix, papír, 19,5 x 27,7 cm, sign. PD Ji, (...) |
JIRáNEK Vladimír
1938 - 2012
Vyznamenání |
Technique | | Lithograph |
| | Vladimír Jiránek (1938-2012) Vyznamenání litografie, 1980, 33 x 28 cm, sign. (...) |
JIRáNEK Vladimír
1938 - 2012
Music, Disco, Sound, Show, Bar |
Technique | | Ink, Indian, Paper |
| | Vladimír Jiránek (1938-2012) Music, Disco, Sound, Show, Bar tuš, papír, 31,4 x (...) |
JIRáNEK Vladimír
1938 - 2012
Ve scénáři jasně stojí |
| | Vladimír Jiránek (1938-2012) Ve scénáři jasně stojí.. tuš, papír, 20,8 x 29,8 (...) |