Květina s kostaci ve váze |
| | Jiří Hudeček (1910-1971) Květina s kostaci ve váze olej, plátno, 1965, 90 x (...) |
Technique | | Oil, Cardboard |
| | Jiří Hudeček (1910-1971) Ancona Palombina olej, karton, 1938, 44 x 58 cm, (...) |
| | Jiří Hudeček (1910-1971) Kytice třapatek olej, karton, 1966, 69 x 39 cm, sign. (...) |
| | Jiří Hudeček (1910-1971) Venezia olej, karton, 1983, 44 x 58 cm, sign. PD (...) |
Květina s kostaci ve váze |
Technique | | Oil |