HOPLICEK Frantisek
1890 - 1946
Na podzim |
Technique | | Oil, Cardboard |
| | František Hoplíček (1890-?) Na podzim olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD (...) |
HOPLICEK Frantisek
1890 - 1946
Plough-boy |
Technique | | Oil, Panel |
| | František Hoplíček (1890-1946) Plough-boy oil, fibreboard, 1943, 59,5 x 79,5 (...) |
HOPLICEK Frantisek
1890 - 1946
Švadlenka |
Technique | | Tempera |
| | František Hoplíček Švadlenka olejová tempera, papír, 1921, 42 x 45 cm, sign. (...) |
HOPLICEK Frantisek
1890 - 1946
V ateliéru |
Technique | | Lithograph |
| | František Hoplíček (1890-1946) V ateliéru litografie, 1928, 30,3 x 19,5 cm, (...) |
HOPLICEK Frantisek
1890 - 1946
Olomouc |
Technique | | Watercolour, Pencil |
| | František Hoplíček (1890-1946) Olomouc akvarel, tužka, papír, 1946, 40,1 x (...) |