M Ginneken

(1811 -  1888 )
GINNEKEN M Boerenerfje
Find artworks, auction results, sale prices and pictures of M Ginneken at auctions worldwide.

Some works of M Ginneken

Extracted between 1 works in the catalog of Arcadja
M Ginneken - Boerenerfje

M Ginneken - Boerenerfje

Lot number: 371
M. Ginneken (19e eeuw), mogelijk Matthieu van Ginneken (1811-1888)
Boerenerfje
r.o. get. en 1852
olieverf op paneel, 15,5x28 cm
Daarbij: Hollandse School (19/20e eeuw)
Man met pijp
r.o. onduidelijk get.
olieverf op paneel, 15x12 cm