Technique | | Lithograph |
| | Milan Entler (1948) Noční námluvy litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan (...) |
Technique | | Lithograph |
| | Milan Entler (1948) Dívenka v zahradě litografie, 42,5 x 53,5 cm, sign. PD (...) |
Technique | | Lithograph |
| | Milan Entler (1948) Velikonoce litografie, 53,3 x 42,6 cm, sign. PD Milan (...) |
Technique | | Lithograph |
| | Milan Entler (1948) Kostel litografie, 30 x 25,6 cm, sign. PD Milan Entler, (...) |
Kytice s městem na pozadí |
Technique | | Lithograph |
| | Milan Entler (1948) Kytice s městem na pozadí litografie, 28 x 22 cm, sign. PD (...) |