Laetitia De Haas

(1948 )
HAAS de Laetitia S En Petit Fours Middenonder Get. En Gedateerd

Venduehuis
Mar 8, 2017
Find artworks, auction results, sale prices and pictures of Laetitia De Haas at auctions worldwide.

Some works of Laetitia De Haas

Extracted between 2 works in the catalog of Arcadja
Laetitia De Haas - Zomers Balkon Terras Van Een Wassenaars Huis Middenonder

Original 1986
Starting price:

Lot number: 111
Laetitia De Haas - S En Petit Fours Middenonder Get. En Gedateerd

Original 1985
Starting price:

Lot number: 112
Laetitia "de" Haas

(1948-)

Vensterbank met hortentia's en petit fours middenonder get. en gedateerd '85 olieverf op doek, geplakt op karton, 40x50 cm