Technique | | Oil |
| | Josef Bino (1881-?) Letní krajina s řekou olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. PD (...) |
Technique | | Oil |
| | Josef Bino (1881-?) Cesta v krajině olej, plátno, 42 x 56,5 cm, sign. LD J. (...) |
Technique | | Oil |
| | Josef Bino (1881-?) Břízy v krajině olej, plátno, 42 x 56,5 cm, sign. LD J. (...) |
| | Josef Bino (1881) Vesnice na jaře olej, plátno, 34 x 49,5 cm, sign. LD J. (...) |
Technique | | Oil |
| | Josef Bino (1881-?) Village in spring oil, canvas, 34 x 49,5 cm, sign. LD J. (...) |