Auktionskammare

Auktionskammare logo

You can find Auktionskammare in:

Some works sold by Auktionskammare

Gunnar Zilo - Motljus

Gunnar Zilo - Motljus

Lot number: 148
Harold Grennard - Untitled

Harold Grennard - Untitled

Original 1977

Lot number: 149
Harald Grennard, akvarell, sign. 1977, 23x30
Calle Örnemark - Kurragömma

Calle Örnemark - Kurragömma

Lot number: 150
Madeleine Pyk - Untitled

Madeleine Pyk - Untitled

Lot number: 151
Madeleine Pyk, färglitografi 225 ex, sign.
Emil Zoir - Untitled

Emil Zoir - Untitled

Original 1916

Lot number: 152
Emil Zoir, oljemålning, 86x120, sign. 1916