Art Consulting Brno

Some works sold by Art Consulting Brno

Bostik Grygar - Česká Grafika I

Original 1993

Lot number: 192
, Grygar, Malich, Sýkora - Česká grafika I
1993
sign. PD Boštík 93, PD Milan Grygar 1993, PD K. Malich 93, PD Sýkora 93
soubor 4 ks grafických listů 13/100
23,5 x 23,5 / 53 x 38 cm
Soubor grafických listů vydal Zdeněk Sklenář, nakladatelství Fortuna, 1993.
Václav Boštík, Bez názvu, suchá jehla, pastel 13/100,
Milan Grygar, Plocha a prostor, serigrafie 13/100,
Karel Malich, Uviděl jsem to, serigrafie 13/100,
Zdeněk Sýkora, 27 linií, serigrafie 13/100.
Emil Filla - Zátiší S Lahví Chianti

Original 1924

Lot number: 13
Zobrazení položky
Filla Emil - Zátiší s lahví Chianti (Zátiší s kytarou a ovocem)
1924
sign. LD Emil Filla 24, na rubu Emil Filla 1924
olej, plátno
80 x 95 cm
Popis:
na rubu štítky výstav: 2 štítky NG Praha o zápůjčce na výstavy: Český kubismus - Budapešť a Čsl. umění mezi válkami - Lubľaň 1978, KGVU Zlín, výstavy k 50. výročí galerie, 2004 a štítek Christie's a razítka: Vystaveno v Mánesu 1932, Galerie ROME , Grenob
Karel Spillar - Dívčí Půlakt

Karel Spillar - Dívčí Půlakt

Lot number: 7
Špillar Karel - Dívčí půlakt
sign. LN K. Špillar
barevné křídy, pastel, karton, dřevěná deska
100 x 74 cm
na rubu Karel Špillar, Vinohrady, Praha, odborná expertíza PhDr. Karel Jaroš. provenience:ƒƒ sbírka JUDr. Václava Fittery (1863–1934), advokát, významný představitel regionálního veřejného, národohospodářského a kulturního života.
Alphonse Mucha - Job Cigarette Papers

Lot number: 1
Mucha Alfons - Job Cigarette Papers
sign. LD Mucha v tisku
originální barevná litografie,
145 x 98 cm
Popis:
tisk: F. Champenois Paris. provenience: ze sbírky Richard and Merle Haber, USA (zapůjčen katalog aukce Heritage Auction) reprodukováno: Alfons Mucha - soubor užité grafiky, Středočeské muzeum Roztoky u Prahy, 1980, obr. č. 32
Vaclav Spala - Bílé Pivoňky V Modrém, Džbán Z Modré Na Karp. Dece

Original 1938

Gross Price
Lot number: 20
Špála Václav - Bílé pivoňky v modrém, džbán z Modré na karp. dece 1938 sign. PD V Špála 38 olej, plátno 81 x 65 cm Popis: na rubu na blindrámu ((58.A)) razítko Prodejna Mánesa č. 667. popsáno: Václav Špála, soupis díla, 1885 - 1945, str. 106, č. 1141 (58 A) , provenience: Stejček, dal do prodeje, Mikulandská.