Antikvity Art Aukce

You can find Antikvity Art Aukce in:

Some works sold by Antikvity Art Aukce

 Neurèeno - Bohatá Kytice Ve Váze

Price: Not disclosed
Lot number: 162
Olej na plátn

ì, signováno, poè
átek minulého století, výborná velká reprezentativní práce v náro

è
ném zlaceném rámu francouzského typu, vysoce p

ùsobivá a dekorativní práce v tom nejlepším smyslu tohoto oznaè
ení,

è
išt

ìno
Vlaho Bukovac - Sapfó U Studny

Price: Not disclosed
Lot number: 27
Josef Kowner - Zima V Horách

Josef Kowner - Zima V Horách

Lot number: 2

Koneč
ný Josef

"Zima v horách"

olej na plátně, signováno, datováno 1940,

vzadu štítek z výstavy S.V.U Salon výtvarného

umění v Praze s informacemi o obraze,

dále záruční list ověřující pravost obrazu

55 x 67,5 (71 x 83)

3 500 Kč