Aeko

Aeko
Luikersteenweg, 244d
3500
Hasselt
be
(+32) 011/22.04.08
info@aeko.be
Visit Home Page
Luikersteenweg, 244d, Hasselt, BE

Some artworks auctioned at Aeko selected by the database of Arcadja Auctions.
Selected Artworks

Browse the list of auctions held by Aeko which Arcadja has followed for you.
Auction list for Aeko

Some works sold by Aeko

Emile Van Doren - De Herberg " In 't Onze Vrouwtjen " Te Brugge

Price: Not disclosed
Lot number: 233
Ref: 0233 -
Order
Ref2 : 2011/109004
Artist/Author: Van Doren Emile (Brussel 1865 - Genk 1949)
Category: Painting
Description:De herberg " In 't onze vrouwtjen " te Brugge
Olieverf op doek, Gesigneerd: E. Van Doren. ( in uitstekende staat en fraaie kader ) 44 x 48 cm.
Prijs: 5,000€ / 6,000€
Willem Nicolas Hendrikse - Portret Van Een Dame

Original 1894

Price: Not disclosed
Lot number: 65
Ref: 0065 -
Order
Ref2 : 2010/109014
Artist/Author: Hendrikse Willem Nicolas (Zierikzee 1863 - Valkenburg 1941)
Category: Painting
Description:Portret van een dame, vermoedelijk afkomstig uit Tongeren, olieverf op doek, 70 x 52 cm., gesigneerd en gedaterd 1894.
Prijs: 400€ / 500€
Louis Van Dorst - Bootjes Op Zee

Price: Not disclosed
Lot number: 14
Ref: 0014 -
Order
Artist/Author: Van Dorst Louis (Kempische kunstenaar)
Category: Painting

Description:Bootjes op zee,

olieverf op karton; gemonogrammeerd door Louis Van Dorst Bâteaux sur la mer,

huile sur carton; monogrammée par Louis Van Dorst Boats on the sea,

oil on hardboard; monogrammed by Louis Van Dorst
Prijs: 150€ / 200€
Louis De Saeyer - Dode Vogel

Louis De Saeyer - Dode Vogel

Price: Not disclosed
Lot number: 17
Ref: 0017 -
Order
Artist/Author:
De Saeyer Louis (Dendermonde,

°1908)
Category: Painting

Description:Dode vogel,

olieverf op paneel,

gesigneerd Louis De Saeyer =

Oiseau mort,

huile sur panneau,

signé Louis De Saeyer =

Death bird,

oil on panel,

signed Louis De Saeyer. 25 x 31 cm
Prijs: 100€ / 125€
Charles Theunissen - Impressionistisch Landschap

Price: Not disclosed
Lot number: 622
Ref: 0622 -
Order
Ref2 : 2010/179001
Artist/Author: Theunissen Charles (As/Limburg, 1871 - Bosvoorde, 1948)
Category: Painting
Description:Impressionistisch landschap
olieverf op doek,
Gesigneerd: Theunissen Karel
lichte stootschade,
65 x 80 cm
Prijs: 1,600€ / 1,800€