ZEMPLIŃSKI NOVAK Andrzej
1949
Królikarnia |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 18 Andrzej NOVÁK-ZEMPLIŃSKI (ur. 1949 Olsztyn) Królikarnia, 1979 r. olej, (...) |
ZEMPLIŃSKI NOVAK Andrzej
1949
Pałac Na Wodzie |
| | 8. Andrzej NOVÁK-ZEMPLIŃSKI | Pałac Na Wodzie, 1978 r. Upcomin auctionsPolish (...) |
ZEMPLIŃSKI NOVAK Andrzej
1949
W Ogrodzie Saskim w Warszawie |
| | 10 Andrzej NOVÁK-ZEMPLIŃSKI (ur. 1949) W Ogrodzie Saskim w Warszawie, 1986 r. (...) |
ZEMPLIŃSKI NOVAK Andrzej
1949
Patchies, English Cob |
| | Andrzej Novak-Zemplinksi (1949 ) Polish. "Patchies, English Cob", A Stable (...) |
ZEMPLIŃSKI NOVAK Andrzej
1949
PRZED WYJAZDEM NA POLOWANIE |
| | olej na płótnie, 65 x 81 cm, sygnowany u dołu po lewej "A.Nov‡k-Zempliński (...) |