Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Janina Żemojtel KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA, 1973 32311 olej, płyta pilśniowa 60 (...) |
| | Janina Żemojtel KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA, 1974 olej, płótno 78 cm x 50 cm (...) |
| | AuctionsExhibitionsCurrent offerBuyingSellingContactPLENKobiety w sztuce / 3 (...) |
Technik | | Mischtechnik, Leinwand |
| | Janina Zemojtel * (Polen 1931-2004) Zaglowiec, signiert und betitelt (...) |
| | 318. Janina ŻEMOJTEL (ur. 1931) Bez tytułu olej, płyta pilśniowa 90 x 100 cm; (...) |