ZABIROKHIN Boris P
MAGICAL RUSSIAN FAIRYTALE #2 |
Technik | | Lithographie |
| | Zabirokhin, Boris P., Russian MAGICAL RUSSIAN FAIRYTALE #2 lithograph, 10.5" x (...) |
ZABIROKHIN Boris P
MAGICAL RUSSIAN FAIRYTALE #4 |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Zabirokhin, Boris P. Zabirokhin, Boris P., Russian MAGICAL RUSSIAN FAIRYTALE (...) |
ZABIROKHIN Boris P
MAGICAL RUSSIAN FAIRYTALE #5 |
Technik | | Lithographie |
ZABIROKHIN Boris P
MAGICAL RUSSIAN FAIRYTALE #6 |
Technik | | Lithographie |
| | Zabirokhin, Boris P., Russian MAGICAL RUSSIAN FAIRYTALE #6 lithograph, signed (...) |
ZABIROKHIN Boris P
RUSSIAN MAGICAL FAIRYTALE |
Technik | | Lithographie |
| | Zabirokhin, Boris Zabirokhin, Boris, Russian RUSSIAN MAGICAL FAIRYTALE (...) |