WUYTIERS BLAAUW Anna Maria
1865 - 1944
Blumenstillleben |
Technik | | Ol, Leinen |
| | Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Blumenstillleben. Öl auf Leinen. (...) |
WUYTIERS BLAAUW Anna Maria
1865 - 1944
Flower still life |
Technik | | Ol, Leinen |
| | Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Flower still life. Oil on linen. (...) |
WUYTIERS BLAAUW Anna Maria
1865 - 1944
Jeté de fleurs |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Tableau huile sur toile "Jeté de fleurs". Signé Wuytiers - Blaauw Maria. |
WUYTIERS BLAAUW Anna Maria
1865 - 1944
Bloementak |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | 1254 Anna Maria Blaauw, aquarel met bloemen Beschrijving Anna Maria Wuytiers (...) |
WUYTIERS BLAAUW Anna Maria
1865 - 1944
Sstill life flowers |
Technik | | Aquarell |
| | M Wuytiers, watercolour, still life flowers, signed, 18" x 14", framed. |