Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bleistift |
| | Ignacy Witz, Figuren. Wohl 1950er/1960er Jahre. , Ignacy Witz 1919 Lwów, (...) |
Technik | | Tusche |
| | Ignacy Witz (1919 - 1971) | "Niech świeci", projekt ilustracji, 1955 (...) |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Ignacy Witz 1919-1971Dziewczyna, 1963 r. akwarela, papier, 56 x 35,5 cm, sygn. (...) |
Opowiesc o kapitanie Kopiejkinie |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Ignacy Witz (1919 - 1971) "Opowiesc o kapitanie Kopiejkinie", illustration for (...) |
Technik | | Offset Druck |
| | Ignacy Witz (1919 Lwów - 1971 Kazimierz Dolny) Lampa Alladyna, 1952 r. (...) |