WISZNIEWSKA DOMANSKA Joanna
1900 - 2000
Slavic priestesses |
Technik | | Acryl |
| | Aleksandra Wiszniewska / Oli "Slavic priestesses" acrylic, charcoal/cardboard, (...) |
WISZNIEWSKA DOMANSKA Joanna
1900 - 2000
Teatr uliczny |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Paier, Karton |
| | Joanna Wiszniewska-Domańska (ur. 1946, Łódź) "Teatr uliczny", 2013 r. (...) |
WISZNIEWSKA DOMANSKA Joanna
1900 - 2000
BYŁ SOBIE SKRZYPEK |
Technik | | Tusche |
| | WISZNIEWSKA-DOMAŃSKA Joanna rysunek, piórko, tusz, akwarela/papier 32 x 49 cm (...) |
WISZNIEWSKA DOMANSKA Joanna
1900 - 2000
Martwa natura z szachami |
Technik | | Tusche |
| | WISZNIEWSKA-DOMAŃSKA Joanna sygn. dat. p.d. tusz, akwarela, papier 27x37.8 (...) |
WISZNIEWSKA DOMANSKA Joanna
1900 - 2000
Martwa natura z kostką przynoszącą szczęście |
Technik | | Malerei |
| | Sygn. dat. p.d. tusz, akwarela, papier 23.2x32.2 WISZNIEWSKA-DOMAŃSKA Joanna (...) |