Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Andrzej WIŚNIEWSKI Lot No.: 354 Bez tytułu, 1987 olej, płótno; 66 x 94 cm; (...) |
| | Andrzej WIŚNIEWSKI (ur. 1942) Lot No. 336 Bez tytułu, 1987 olej, płótno; 66 x (...) |
Technik | | Radierung |
| | Description du lot 176 Andrzej K. WISNIEWSKI (WARSAW, 1947 -) - Sans titre. (...) |
This is Geometrical Abstraction |
Technik | | Aquarell, Bleistift, Velin |
| | WISNIEWSKI (Andrzej K.). This is Geometrical Abstraction (65). Aquarelle et (...) |
Technik | | Farblithographie |
| | "WISNIEWSKI (Andrzej). Buena fortuna (1995). Lithographie originale en (...) |