Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Rafal Wilk (b. 1979) Untitled (Varronian), 2013-14 oil on canvas, 120 x 160 cm (...) |
| | Rafał Wilk (ur. 1979, Lubań) "Stalker", 2016 r. olej/płótno, 64 x 110 cm (...) |
| | WILK Rafał Keep in touch, 2011 r. olej/płótno, 90 x 30 cm na odwrociu opisany: (...) |
| | DATA AUKCJI 20.10.2011 021 Rafał Wilk (ur. 1979 r., Lubań) Bez tytułu, 2010 r. (...) |
Technik | | Acryl |
| | Rafał Wilk Przegięcie pały, 2008. numer katalogowy: 18 akryl, płótno 19 x 24 (...) |