WIERCIAK Zygmunt
1881 - 1950
Krakowiacy |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Gouache |
| | Zygmunt Wierciak 1881 Kraków-1950 tamżeKrakowiacy gwasz, papier, 31,5 x 42 cm (...) |
WIERCIAK Zygmunt
1881 - 1950
Dysputa uczonych |
| | Zygmunt WIERCIAK (1881-1950) Lot No.: 32 Dysputa uczonych, 1911 olej, tektura; (...) |
WIERCIAK Zygmunt
1881 - 1950
Wesele krakowskie |
| | Zygmunt Wierciak 1881-1950Wesele krakowskie, 1927 r. olej, tektura, 49 x 65 (...) |
WIERCIAK Zygmunt
1881 - 1950
Polonia |
Technik | | Aquarell, Gouache, Papier |
| | Zygmunt Wierciak (1881 - 1950) Polonia gouache, watercolour on paper, 25 x (...) |
WIERCIAK Zygmunt
1881 - 1950
Battle of Grunwald |
| | Zygmunt Wierciak (1881 - 1950) Battle of Grunwald gouache, watercolour on (...) |