WIENGRUN LIEBLICH Anna
XX
Żydowski zaułek |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Anna WIENGRUN-LIEBLICH (1904 - ?) Lot No. 34 Żydowski zaułek olej, płótno (...) |
WIENGRUN LIEBLICH Anna
XX
Pejzaż |
| | Anna WEINGRUN-LIEBLICH (1904-?) Lot No.: 12 Pejzaż olej, płótno, 50 x 60 cm; (...) |
WIENGRUN LIEBLICH Anna
XX
Pejzaż |
| | Anna WEINGRUN-LIEBLICH (1904-?) Pejzaż olej, płótno, 50 x 60 cm; sygn. p. d.: (...) |
WIENGRUN LIEBLICH Anna
XX
Jewish wedding |
Technik | | Aquarell, Gouache, Papier |
| | Anna Wiengrun-Lieblich b. 1904 Jewish wedding gouache and watercolor on paper (...) |
WIENGRUN LIEBLICH Anna
XX
Pejzaż |
| | 247. Anna WIENGRUN-LIEBLICH (1904-?) Pejzaż olej, płótno, 50 x 60 cm; sygn. p. (...) |