| | Karol WIECZOREK (ur. 1949) Lot No.: 338 Sen kierownika, 1980 olej, płótno; 53 (...) |
Still life with a white kitten |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Karol Wieczorek (b. 1949) Still life with a white kitten oil on board, 64 x (...) |
Technik | | Feder, Papier |
| | Karol Wieczorek (b. 1949) Mother with child pen, marker on paper, 29.5 x 23.5 (...) |
| | Karol Wieczorek (ur. 1949, Bytom) Stragan olej/płótno, 78 x 92,5 cm sygnowany (...) |
Dziewczynka z czerwonym kwiatem |
| | ID: 410. Karol WIECZOREK (ur. 1949) Dziewczynka z czerwonym kwiatem, 1976 (...) |