WERGELAND Oscar
1844 - 1910
Skisse til matpresten |
| | Oscar WERGELAND (1844-1910) Opp. "Skisse til matpresten", sign. 1879. (13x17cm) |
WERGELAND Oscar
1844 - 1910
A boy pealing potatoes on the deck of a ship |
Technik | | Aquarell, Gouache, Papier |
| | Oscar Arnold Wergeland , b. Oslo 1844, d. s.p. 1910 A boy pealing potatoes on (...) |
WERGELAND Oscar
1844 - 1910
Skitsebog med maritime studier samt løsblade med figurstudier |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Feder, Papier |
| | Oscar Arnold Wergeland , f. Oslo 1844, d. sst. 1910 Skitsebog med maritime (...) |
WERGELAND Oscar
1844 - 1910
En hvilepause under jakten |
| | 830 Oscar WERGELAND (1844-1910) Opl. "En hvilepause under jakten", sign. 1875. (...) |
WERGELAND Oscar
1844 - 1910
To hunters by a rocky coast |
| | Oscar Arnold Wergeland , b. Oslo 1844, d. s.p. 1910 To hunters by a rocky (...) |