Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | KRZYSZTOF WEJMAN (POLISH, 20 TH CENTURY) Swiatowid signed and dated 'K. Weiman (...) |
| | Krzysztof WEJMAN (1939-2013) Klasztor w Tyńcu olej, tektura; 16 x 23 cm; u (...) |
Technik | | Paier, Karton |
| | Krzysztof WEJMAN (ur. 1939) Architektura miedzioryt, mezzotinta, papier, 31 x (...) |
Technik | | Paier, Karton |
| | Krzysztof WEJMAN (ur. 1939) Wesele Zochy i Filipa miedzioryt, papier, 42 x (...) |
Partia szachów przy muzyce |
Technik | | Radierung |
| | Krzysztof WEJMAN (ur. 1939) Partia szachów przy muzyce akwaforta, papier, 27 x (...) |