| | Beata WĄSOWSKA PARA / OBRAZ NR 41_2133 Olej, płyta, 50 x 60 (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Beata WĘSOWSKA (XX w.) Dwie postaci olej, płótno; 65 x 60 cm; sygn. w połowie (...) |
Technik | | Karton |
| | Beata WĄSOWSKA (ur. 1955) Różowowłosa akryl, karton, 41 x 28,5 cm (w świetle (...) |
Technik | | Acryl, Karton |
| | Beata WĄSOWSKA (ur. 1955) Zielonowłosa C5 2653 akryl, karton 40,5 x 28,3 cm (w (...) |
Dziewczyna dla Wilhelma S |
Technik | | Acryl |
| | Beata WĄSOWSKA (ur. 1955) Dziewczyna dla Wilhelma S. akryl, karton, 42 x 29,5 (...) |