Series Desire, The Transformation |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Radierung |
| | Bohunka Waageová (1948) Series Desire, The Transformation etching, 1988, 25,5 (...) |
| | Bohunka Waageová (1948) Záře olej, plátno, 1999, 30 x 25 cm, sign. PD B. (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Bohunka Waageová (1948) Velký třesk litografie, 1992, 54 x 38,3 cm, sign. DU (...) |
| | Bohunka Waageová Kráska a zvíře olej, překližka, 1974-2008, 61 x 85 cm, sign. (...) |
| | Bohunka Waageová Vzkříšení olej, plátno, 2008, 55 x 65 cm, sign. LD B.WAAGOVA (...) |