Technik | | Mischtechnik, Leinwand |
| | Michał Węgrzyn ur. 1989Classic Psychedelic 1, 2017 akryl, szablon, spray, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | Michał Węgrzyn (ur. 1989, Wałbrzych) KRETA 002, 2016 r. akryl/płótno, 180 x 50 (...) |
Technik | | Acryl |
| | Michał Węgrzyn (ur. 1989, Wałbrzych) Kreta 001, 2016 r. akryl/płótno, 180 x 50 (...) |
Technik | | Acryl |
| | Michał Węgrzyn ur. 1989 Kamienice 2, 2016 akryl, płótno, 160 x 80 cm, sygn. na (...) |
Technik | | Acryl |
| | Magdalena Węgrzyn (ur. 1986 r., Gdynia) "Las", 2009 r. akryl/płótno, 147 x 152 (...) |