Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Jiří Votruba (1946) Flying is easy oil on fiberboard, 1985, 25,5 x 22 cm, (...) |
Technik | | Druck |
| | Jiří Votruba (1946) Adidas serigraphy, 37 x 51,5 cm, sign. lower/right Jiří (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | 138 Jiri Votuba Figure mixed media on baord 50 x 40 cm |
| | Jiří Votruba (1946) Létat je tak snadné olej, překližka, 1985, 25,5 x 22 cm, (...) |