VON KAZANOWSKY Kajetan
Lilies of Innocence |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | Kajetan von Kazanowsky Lilies of Innocence, 2015 akwarela, papier, 56 x 42 cm (...) |
VON KAZANOWSKY Kajetan
American Dream |
Technik | | Aquarell |
| | Kajetan von Kazanowsky American Dream, 2015 akwarela, papier, 56 x 42 cm sygn. (...) |
VON KAZANOWSKY Kajetan
Marzanna |
Technik | | Aquarell |
| | Kajetan von Kazanowsky Marzanna, 2015 akwarela, papier, 56 x 42 cm, sygn. na (...) |
VON KAZANOWSKY Kajetan
Merman |
Technik | | Aquarell |
| | Kajetan von Kazanowsky Merman, 2015 linoryt, akwarela, papier, 56 x 42 cm, (...) |
VON KAZANOWSKY Kajetan
BEAUTY QUEEN (II THE HIGH PRIESTESS) |
Technik | | Aquarell |
| | Kajetan von Kazanowsky BEAUTY QUEEN (II THE HIGH PRIESTESS), 2014 akwarela, (...) |