VIRGIN Gottfrid
1831 - 1876
Vallpojke |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Gottfrid Virgin 1831-1876. Vallpojke. Signerad och daterad G Virgin Paris (...) |
VIRGIN Gottfrid
1831 - 1876
Sängkammarinteriör med mor och barn |
| | GOTTFRID VIRGIN 1831-1876 Sängkammarinteriör med mor och barn Signerad och (...) |
VIRGIN Gottfrid
1831 - 1876
Allmogeinteriör med kvinna och barn |
| | 2609 - GOTTFRID VIRGIN 1831-1876 Allmogeinteriör med kvinna och barn Signerad (...) |
VIRGIN Gottfrid
1831 - 1876
Allmogeinteriör med familj |
| | Gottfrid Virgin 1831-1876. Allmogeinteriör med familj. Signerad och daterad G (...) |
VIRGIN Gottfrid
1831 - 1876
Allmogeinteriör med Rättvikskulla |
| | 2109 - GOTTFRID VIRGIN 1831-1876 Allmogeinteriör med Rättvikskulla Signerad (...) |