VERWEST Jules
1883 - 1957
Naakt, ruggelings |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Leinwand |
| | Description: JULES VERWEST (1883-1957) Naakt, ruggelings, 1933. Doek. Getekend (...) |
VERWEST Jules
1883 - 1957
Paysage |
| | Tableau HST -Paysage- daté 1954 signé et de VERWEST J. (Jules) (Gand 1883, (...) |
VERWEST Jules
1883 - 1957
INTERIOR, BASILICA OF ST. MARK, VENICE |
| | Sale 49 Lot 426 JULES VERWEST (Belgian, 1883-1957). INTERIOR, BASILICA OF ST. (...) |
VERWEST Jules
1883 - 1957
Gondole à Venise |
| | Lotn° 209 Jules Verwest (1883-1957). Gondole à Venise (daté 1912-1913). Huile (...) |
VERWEST Jules
1883 - 1957
Stilleven met o.a. kaasstolp en appels |
Technik | | Leinwand |
| | Jules Verwest (1883-1957), 'Stilleven met o.a. kaasstolp en appels', (...) |