VERPOEKEN Hendrik
1791 - 1869
Landschaft mit Figurenstaffage |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | VERPOEKEN, Hendrik (1791-1869), "Landschaft mit Figurenstaffage", Öl/Lwd., 58 (...) |
VERPOEKEN Hendrik
1791 - 1869
VERPOEKEN Hendrik
1791 - 1869
Idyllic Landscape |
| | Hendrik Verpoeken (Amsterdam 1791-1869 Baarn) Idyllic Landscape, signed H. (...) |
VERPOEKEN Hendrik
1791 - 1869
Weids rivierlandschap met wandelaar op de voorgrond |
| | Hendrik Verpoeken (1791-1869) Weids rivierlandschap met wandelaar op de (...) |
VERPOEKEN Hendrik
1791 - 1869
Figures in an open river landscape |
| | Hendrik Verpoeken (Dutch, 1791-1869) Figures in an open river landscape signed (...) |