HOUTEN van Alida
1868-1960
UNTITLED |
Technik | | Malerei |
| | Houten tafel zgn. flap aan de wand. Met ovaal geschulpt tafelblad waarop een (...) |
HOUTEN van Alida
1868-1960
Mutter und Kind am Kamin |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | (817) VAN HOUTEN, A. (?) Holländischer Künstler, tätig 2. Hälfte 19. Jh. (...) |
HOUTEN van Alida
1868-1960
Korenmijten in Drenthe |
Technik | | Graphit, Papier |
| | VAN HOUTEN (Alida). Korenmijten in Drenthe. Dessin à la mine de plomb et aux (...) |
HOUTEN van Alida
1868-1960
Pink and purple asters in a vase |
Technik | | Ol, Leinwand, Holztafel |
| | Alida van Houten (Dutch, 1868-1960) Pink and purple asters in a vase signed (...) |
HOUTEN van Alida
1868-1960
Hooibergen |
Technik | | Malerei |
| | R.o. get. maroufl�, 49,5x69,5 (...) |