Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Bleistift |
| | Chris van Geest (1942) Zonder titel gesigneerd 'C.v. Geest. 1971.' (...) |
| | Description: CHRIS VAN GEEST (1942-) DE HERRINERING, 1971 Oil on panel: 25 x (...) |
Technik | | Ol, Sperrholz |
| | Chris van Geest (né en 1942) De kinderkamer, 1967 Huile sur Isorel Signée et (...) |
Encounter late in the afternoon |
| | Chris van Geest Vlaardingen 1942 Encounter late in the afternoon Signed and (...) |
| | Chris van Geest Vlaardingen 1942 Journey to the top Signed m.m. Oil on canvas, (...) |