VAN DER WOERD Cornels Marinus
1901 - 1994
Composition |
| | 230 - CORNELS Pieter. «Composition». Huile sur isorel. H.48 (...) |
VAN DER WOERD Cornels Marinus
1901 - 1994
Landscapes |
Technik | | Radierung |
| | Three x CM Woerd 1901, three landscapes, etching on paper 32x50cm. Cond: G (...) |
VAN DER WOERD Cornels Marinus
1901 - 1994
landschappen |
Technik | | Ol, Bleistift, Papier |
| | 3 werken C.M de Woerd Beschrijving Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, (...) |
VAN DER WOERD Cornels Marinus
1901 - 1994
Arnhem gezicht op kampen |
| | Ets, gezicht op Kampen Beschrijving C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op (...) |
VAN DER WOERD Cornels Marinus
1901 - 1994
Stadsgezicht te Zutphen |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Radierung |
| | 3129 WOERD, Cornelis Marinus van der (Geb. Nijkerk 1901) "Stadsgezicht te (...) |