van der VLIET Willem
1856 - 1924
Vissersboten voor Hollandse havenstad |
| | Willem van der Vliet (1856-1924) Description: Vissersboten voor Hollandse (...) |
van der VLIET Willem
1856 - 1924
Küstenstadt mit Schiffbau |
| | W. vd Vliet 1856-1924 1900. niederländischen Küstenstadt mit Schiffbau, Öl auf (...) |
van der VLIET Willem
1856 - 1924
The wood gatherer |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Willem van der Vliet (1856-1924), The wood gatherer, oil on canvas, signed, (...) |
van der VLIET Willem
1856 - 1924
A PEASANT FAMILY IN A FARMYARD |
| | LOT 921 WILLEM VAN DER VLIET DUTCH, 1856 - 1924 A PEASANT FAMILY IN A FARMYARD (...) |
van der VLIET Willem
1856 - 1924
Willem : Betande kor |
| | 9224 - VLIET van der, Willem (1856-1924): Betande kor, signerad W v d Vliet, (...) |