van der VEN Willem
1898 - 1958
De Loosdrechtse plassen |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Willem van der Ven (1898-1958) De Loosdrechtse plassen rechtsonder get. (...) |
van der VEN Willem
1898 - 1958
Puddle face with water lilies |
| | Willem van de Ven (1898 - 1958), oil on canvas, 100x60cm puddle face with (...) |
van der VEN Willem
1898 - 1958
Katwijkse vissersboot aan de kade |
| | Willem van der Ven (1898-1958) Katwijkse vissersboot aan de kade l.o. get. (...) |
van der VEN Willem
1898 - 1958
Vaches dans les marécages |
| | Willem VAN DER VEN (1898-1958) Vaches dans les marécages Huile sur toile Signé (...) |
van der VEN Willem
1898 - 1958
farm with blossom trees |
| | Willem van de Ven (Rotterdam 1898-1958 The Hague), oil on canvas, 60x80cm farm (...) |