VACLAV VOJTECH Novak
1901 - 1969
Rybník u Stráže |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Václav Vojtěch Novák (1901-1969) Rybník u Stráže olej, plátno, 1967, 54 x 118 (...) |
VACLAV VOJTECH Novak
1901 - 1969
Vlčí máky |
| | Václav Vojtěch Novák (1901-1969) Vlčí máky olej, plátno, 1931, 57 x 47 cm, (...) |
VACLAV VOJTECH Novak
1901 - 1969
Zátiší |
| | Václav Vojtěch Novák (1901-1969) Zátiší olej, plátno, 1937, 86 x 96 cm, sign. (...) |
VACLAV VOJTECH Novak
1901 - 1969
Reclining Nude |
| | Vaclav Vojtech Novak * (Semily 1901-1969 Jindrichuv) Reclining Nude, 1929, (...) |
VACLAV VOJTECH Novak
1901 - 1969
Reclining Nude |